سرعت در خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب تعداد و شهر سفارش و سایز کالا، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

سروچه با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در مراکز استان ها فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

نکات :
- در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی سروچه با همکاری ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است.
دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

 -تحویل رایگان شامل تمام سفارش‌‌‌‌ها می‌شود.برای تمام سفارشات بالای 200 هزارتومان با هدیه ارسال میشود.

 اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا،اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 09131562547 و 09334434237 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش سروچه اطلاع داده شود.


در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس سروچه، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از دوازده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر است ولی لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد و کالا تنها به صاحب پروفایل تحویل داده میشود.
پس از پردازش سفارش و آماده شدن کالا و تحویل به مامور پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی مقصد سفارش و نوع کالای خریداری شده  بین 1  تا 14 روز کاری است.
در مورد کالاهای گروه فرش، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند و اگر روز کاری اتمام شده است موظف به بازگشت کالا در اولین روز کاری میباشد.


 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید :
 باربری یا شرکت کالارسان تنها مسوول تحویل سفارش درب منزل است.
- روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و  دست‌کم 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد (زمانی که کالا دست باربری میباشد).


شهرهای تحت پوشش باربری (و شهرهای نزدیک به آنها):
مراکز تمام استان ها و شهرستان های نزدیک به مراکز استان ها به جز جزایر دریای خلیج فارس که به صورت هوایی ارسال میگردد و هزینه ی ارسال به صورت تلفنی بیان میشود.