چاپ تصویر چهره یا تصویر دلخواه شما روی فرش 

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، خلق کارهای هنری به شکلی متفاوت امکان پذیر می شود و می توان از آن در جهت جاودانه کردن لحظات ماندگار استفاده نمود. یکی از جدیدترین دریچه های صنعت نساجی، چاپ دیجیتال روی فرش، با کیفیت و ثبات رنگ فوق العاده بالاست. استفاده از الیاف با دوام، رنگ های زنده و با کیفیت و خط تولید مطمئن، از نکاتی مهم در تولید این نمونه از فرش هاست. 
وبسایت سروچه به پشوانه تجربه چندین ساله در تولید و ارائه تابلو فرش های ماشینی، امکان سفارش آنلاین چاپ دیجیتال تصویر سفارشی، از چهره و یا تصاویر مورد نظر شما روی تابلو فرش را در وبسایت خود فراهم نموده است. 
در این قسمت می توانید سفارش چاپ دیجیتالی تصویر شخصی و خانوادگی، مناسبتی، مراسم ازدواج، تولد و چهره عزیزان را داشته باشید و یا حتی تصویری که دوست می دارید به شکل تابلو فرش چاپ شود و به شکل تابلویی هنری آن را پیش دیدگانتان داشته باشید.

نکات مهمی که در تابلو فرش دیجیتال به آن دقت داشته باشید: نکات مهمی که در تابلو فرش دیجیتال به آن دقت داشته باشید:

  1. مهمترین نکته در تابلو فرش دیجیتال، کیفیت تصویر ارسالی است. تصویر ارسالی باید دارای کیفیت بالایی باشد. همچین فرمت عکس، فرمت رایج عکس، مانند Jpg, Png  و... باشد.
  2. چاپ دیجیتال روی فرش با بافت تابلو فرش به شکل ماشینی متفاوت است، به این نکته دقت داشته باشید و اگر خاستار بافت تابلو به شکل ماشینی هستید به تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی مراجعه کنید.
  3. کیفیت چاپ و ماندگاری تابلو فرش های دیجیتال بیش از 5 سال است. عمق رنگ در این حالت حدود یک میلیمتر و جنس نخ استفاده شده پلی استر است.
  4. در چاپ دیجیتال روی فرش، طراحی و تبدیل به نقشه فرش انجام نمیگیرد، در نتیجه تصویر شما مستقیما برای چاپ ارسال می شود. در صورتی که احساس میکنید عکس نیاز به ویرایش دارد ( از قبیل، برش و تغییر کادر، تغییر زمینه، حذف موارد اضافی و ...) تصویر را قبل از ارسال ویرایش کنید یا پس از ارسال جهت ویرایش عکس با ما تماس بگیرید.
  5. در صورتی که میخواهید چند عکس را ارسال کنید، تمامی فایلها را در قالب یک فایل فشرده (مانند فایل zip,rar,...) ارسال کنید
  6. بهتر است تصاویر خود را در آتلیه تهیه کنید و تصاویر موبایل در صورتی قابلیت تبدیل به تابلو فرش را خواهند داشت که در شرایط نوری و با کیفیت مطلوب گرفته شده باشند.
  7. اندازه تابلو متناسب با عکس انتخاب شود.
  8. مدت زمان آماده شدن تابلو فرش بین یک هفته تا 10 روز خواهد بود.
  9. نیلوشاپ تعهد دارد تا از اطلاعات شخصی شما محافظت نموده و مانع انتشار ناخواسته عکس های ارسالی کاربران شود.
  10. چنانچه موفق به ثبت تابلو فرش سفارشی خود نشدید، از یکی از راه های ارتباطی زیر تا راهنماییتان کنیم و یا فایل مورد نظر را به همراه شماره تماس به ایمیل ما ارسال کنید.

به این صورت که شما عکس مورد نظر خود را به ایمیل های زیر بفرستید:

info@sarvche.com

sarvche.com@gmail.com

يا به آی دی تلگرام زیر،عکس را خود را ارسال نمایید:

https://telegram.me/mohammadaminjafari

لطفا بعد از ارسال عکس خود با شماره ی 03535229001   تماس بگیرید.

ما میتوانیم تابلو فرش شما را یا با قاب یا بدون قاب برای شما ارسال کنیم که انواع قاب ها را در زیر میبینید:
 

                

مقایسه بافت تابلو فرش ماشینی ( تصویر سمت چپ) و چاپ دیجیتال روی تابلو فرش (تصویر سمت راست)